Revo Uzený rostlinný losos

80 g
 159,90 Kč 1 998,75 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Rostlinná náhrada lososa s hráškovým proteinem.

Tento rostlinný uzený losos není jen výborný, ale i výživný. Obsahuje bílkoviny, řadu vitamínů a další prospěšné látky. Je vyroben z výtažků z řasy, nové superpotraviny, která může změnit způsob jakým konzumujeme mořské plody. Je vyroben udržitelným způsobem v Evropě a jeho konzumací se nepodílíte na nadměrném rybolovu.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Vyzkoušejte ho do svých vegetariánských nebo veganských receptů a nechte se přesvědčit jeho lahodnou chutí.

O výrobci

Společnost Revo Foods GmbH pocházející z Rakouska miluje ryby a snaží se je tak ponechat volně plavat v oceánech. Nabízí produkty z mořských plodů v plně rostlinné variantě a tím mění způsob, kterým rybí produkty konzumujeme. Cílem společnosti je nabízet ty nejlepší rostlinné alternativy mořských plodů těm, kteří mají snahu zachovat naše oceány zdravé a plné ryb.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–6 °C. Po otevření spotřebujte během 3 dnů. 

Výrobce

Revo Foods GmbH
Neudeggergasse 13
1080 Vienna
Rakousko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.