• Milí zákazníci, dnes se koná finále konferenční ligy a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Gerber Natural Mléčná kaše pšenično-ovesná jablko a švestka

220 g
 99,90 Kč 454,09 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Portugalsko,

Gerber Natural mléčná kaše pšenično-ovesná jablko a švestka je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin, pšenice a ovsa. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Při výrobě nebyl přidán nepřidali cukr ani aromata. Přirozeně nasládlá chuť byla vytvořena přidáním rozemletých kousků sušených jablek a švestek, která potěší malá bříška.

Kaše Gerber Natural kombinují vysoké nároky na kvalitu z pečlivě vybraných obilovin ovsa a pšenice a jemnou chuť sušených švestek a jablek pro potěšení všech malých bříšek. Přináší tím to nejlepší ze světa obilovin a výživy do každé lžičky.

Za vznikem značky stojí podnikavá žena jménem Dorothy Gerber, která uvedla na trh bezpečné a kvalitní příkrmy pro kojence. Značka Gerber přináší dětské příkrmy odpovídající současným potřebám maminek i miminek v každém věku.

Použití

  1. Před přípravou kaše si umyjte ruce. Zkontrolujte čistotu všech nádob.
  2. Asi 5 minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence.
  3. Nalijte odměřené množství převařené vody (150 ml) do misky a nechte ochladit asi na 40 °C.
  4. Za stálého míchání vsypte 50 g kaše (6-7 polévkových lžic).
  5. Promíchejte vidličkou a nechte asi půl minuty stát. Znovu promíchejte.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Teplota uskladnění 10–25 °C. Relativní vlhkost max. 70 %.

Po přípravě stravy obal důkladně uzavřete a uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 týdnů.

Výrobce

Nestlé Portugal
Unipessoal, Lda.
Rua da Nestlé 116
3860-071 Avanca
Portugalsko