Pilot FriXion Light, zvýrazňovače, šířka stopy 4 mm

6 ks
 189,90 Kč 31,65 Kč/ks
Země původu: Japonsko,

Unikátní gumovací zvýrazňovač Pilot FriXion Light Natural v jemných přírodních barvách.

Zvýraznění je možné mazat opačným koncem zvýrazňovače a toto místo opět ihned zvýraznit například jinou barvou. Zvýraznění mizí při teplotě okolo 60 ⁰C a znovu se objevuje při teplotách okolo -10 ⁰C.

  • Set obsahuje šest zvýrazňovačů FriXion – červený, světle zelený, šedý, světle oranžový, nebeskou modř, korálově růžový.  

Použití

Gumovací pera jsou ideální pro každodenní použití v domácnosti, na pracovišti nebo ve škole.  Ideální pomocník pro zvýraznění poznámek.

O výrobci

První pera od společnosti Pilot Corporation byla vyrobena v Japonsku roku 1918. Ryosuke Namiki, strojní inženýr a profesor na Tokyo Merchant Marine Collage, byl zaujatý vynálezem plnicích per kvůli jejich nepřerušovanému toku inkoustu, avšak byl přesvědčen i o jejich nedokonalostech. Proto využil svých dovedností v průmyslovém inženýrství a vytvořil vysoce kvalitní prototyp, který se prodává až dodnes pod značkou Pilot. 

Upozornění

Nepoužívejte k podepisování oficiálních dokumentů, u právních dokumentů, při zkouškách nebo při práci s jinými dokumenty, jejichž obsah musí mít trvalý charakter.

Výrobce

Pilot Corporation
Kyobashi 2-Chome
Chuo-ku
Tokyo 104-8304
Japonsko