Gimar Uzený losos

130 g
 279,90 Kč 2 153,08 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Losos uzený přírodním kouřem ze směsi tvrdých dřev, která vytváří jemné a vyvážené aroma. Na rybu jsou ručně nanášeny konzervační soli tak, aby bylo dosaženo dokonalého proniknutí do masa a byla tak zachována jemnost a křehkost. Proces není nijak urychlován a po uzení je tak dosaženo dokonalé textury a měkkosti. Ryba je následně vakuově zabalena tak, aby byla zachována její kvalita.

Ryby Gimar jsou velice pečlivě vybírány a kontrolovány tak, aby byla zaručena jejich nejvyšší možná kvalita. Zároveň společnost podporuje udržitelný rybolov a splňuje certifikace ASC a MSC.

Použití

Ideální na kanapky a dekoraci jídel, aby vynikla chuť uzeného lososu.

O výrobci

Španělská společnost Gimar se zabývá výrobou rybích specialit a zakládá si na těch nejlepších ingrediencích. Jejich produkty pochází pouze z těch nejkvalitnějších tuňáků a lososů. Podporují udržitelný rybolov a prodávají pouze ryby, které nejsou ohroženy vyhynutím a pocházejí od prověřených rybářů.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–5 °C.

Výrobce

Ahumados Gimar, S.L.U.
Avda. De libertad 42
03610 Petrer (Alicante)
Španělsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.