Gimar Carpaccio z tuňáka

100 g
 199,90 Kč 1 999,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Španělsko,

Dokonale tenké carpaccio z tuňáka pochází z pečlivě vybraných ryb. Maso je nejprve dokonale očištěno od všech kostí a následně namarinováno suchou solí. Nakonec se nakrájí na velice jemné plátky a vakuově zabalí pro zachování luxusní chuti a textury.

Ryby Gimar jsou velice pečlivě vybírány a kontrolovány tak, aby byla zaručena jejich nejvyšší možná kvalita. Zároveň společnost podporuje udržitelný rybolov a splňuje certifikace ASC a MSC.

Použití

Carpaccio stačí naanžovat na talíř a dochutit dle vaší preference.

O výrobci

Španělská společnost Gimar se zabývá výrobou rybích specialit a zakládá si na těch nejlepších ingrediencích. Jejich produkty pochází pouze z těch nejkvalitnějších tuňáků a lososů. Podporují udržitelný rybolov a prodávají pouze ryby, které nejsou ohroženy vyhynutím a pocházejí od prověřených rybářů.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–5 °C.

Výrobce

Ahumados Gimar, S.L.U.
Avda. De libertad 42
03610 Petrer (Alicante)
Španělsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.