Rituals The Ritual of Karma Náhradní náplň gelu na mytí rukou

0,6 l
 469,90 Kč 783,17 Kč/l
Země původu: Holandsko,

Náhradní náplň k jemnému mycímu gelu na ruce The Ritual of Karma s úžasnou vůní lotosu a bílého čaje.

  • Neobsahuje mýdlo, proto je vhodný i pro citlivou pokožku.

Dokonalá vůně je pro Rituals důležitá. Proto také při tvorbě svých jedinečných, exkluzivních a jemných vůní spolupracují jen s těmi nejlepšími tvůrci parfémů na světě. Nikdy netestují žádný ze svých produktů nebo složek na zvířatech a ani nepožadují od třetích stran, aby pro ně toto testování provedly. Všechny Rituals produkty jsou navíctestovány předními dermatology.

Použití

Vložte původní prázdnou láhev do umyvadla, odšroubujte pumpičku a vyjměte ji. Otevřete náplň. Plnící vývod umístěte do otvoru lahve a vymačkejte  jeho obsah do lahve. Našroubujte pumpičku zpět na lahev. 

O výrobci

Společnost Rituals založil Raymond Cloosterman v roce 2000 a byla první značkou na světě, která uvedla kombinaci luxusní domácí a tělové kosmetiky. Jedná se o Nizozemskou společnost, která vyvíjí vysoce kvalitní produkty k obohacení těla i duše: luxusní produkty od kosmetiky určené pro péči o tělo a pleť, po vonné svíčky, parfémy a čaje.

Rituals se zaměřuje na zákazníky, kteří mají vysoké požadavky, pokud jde o osobní péči, a kterým navíc záleží na druhých a na životním prostředí. Není tedy překvapivé, že stejné požadavky kladou i sami na své produkty a služby. Používají přírodní přísady z obnovitelných zdrojů. Pokud příroda něco nemůže poskytnout, používají neškodlivé alternativy. Všechny Rituals produkty jsou navíc testovány předními dermatology.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Rituals Cosmetics Enterprise B.V.
Keizersgracht 683
Amsterdam, 1017 DW
Nizozemsko