Bonduelle Wok Indonesia zeleninová směs

2,5 kg
 159,90 Kč 63,96 Kč/kg
Země původu: Francie,

Wok Indonesia zeleninová směs inspirovaná asijskou kuchyní kombinuje mrkev, sójové boby, cukrový hrášek, vodní kaštany, žlutou papriku a sušené černé houby. Výrobky řady Wok jsou vynikající zeleninové směsi, které byly vyrobeny z výběrové zeleniny na základě pravých asijských receptů. Tvar zeleniny i neobyčejně zajímavá chuť směsí dodají vašim asijským pokrmům svěžest, barvu a fantazii.

Hluboce zmrazená zelenina.

Použití

Vhodné na pánvičku nejen do asijských pokrmů, do masových směsí, jako samostatný pokrm nebo v kombinaci s rýží či těstovinami. Zahřejte olej na pánvi, přidejte směs Wok Indonesia. Pravidelně míchejte a na závěr dochuťte nebo přidejte omáčku.

O výrobci

Vše začalo roku 1926, kdy byl lihovar přestavěn na konzervárnu hrášku, tak zrodila se společnost Bonduelle. Duch inovací provází společnost až dodnes, mimo konzervování hrášku se konzervuje také kukuřice, celer, mrkev i řepa. Firma se v pozdějších letech začala specializovat na zamrazenou čerstvou zeleninu. Podnik se díky vysoké poptávce rozšířil produkci svojí výroby do celého světa.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší. Rozmrazený výrobek znovu nezmrazujte, spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

BONDUELLE spol. s r. o.
Hybernská 1009/24
110 00 Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 196 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.