Bonduelle Mediterranea zeleninová směs

2,5 kg
 149,90 Kč 59,96 Kč/kg
Země původu: Francie,

Zeleninová směs Mediterranea inspirovaná středomořskou kuchyní je kombinací předsmažené zelené cukety, lilku a červené papriky. Řada Bonduelle Grill přináší neobyčejnou přílohovou zeleninu k přímému použití. Je skvělá na pohled, výborná na chuť a ve špičkové kvalitě po celý rok.

Hluboce zmrazená zelenina.

Použití

Grilovanou směs lze použít při přípravě pokrmů středozemní kuchyně, na pizzu, do brusket, dále jako součást hotových jídel (lasagne, všechny druhy těstovin, do rizota), výborně chutná v kombinaci s polentou, brokolicí, romanescem, jako náplň do teplých sendvičů, panini, hamburgerů. Na pánvi nebo v mikrovlnné troubě nechejte 6–⁠7 minut.

O výrobci

Vše začalo roku 1926, kdy byl lihovar přestavěn na konzervárnu hrášku, tak zrodila se společnost Bonduelle. Duch inovací provází společnost až dodnes, mimo konzervování hrášku se konzervuje také kukuřice, celer, mrkev i řepa. Firma se v pozdějších letech začala specializovat na zamrazenou čerstvou zeleninu. Podnik se díky vysoké poptávce rozšířil produkci svojí výroby do celého světa.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší. Rozmrazený výrobek znovu nezmrazujte, spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

BONDUELLE spol. s r. o.
Hybernská 1009/24
110 00 Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 194 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.