Rohlíkovy ponožky pro dobrou věc

1 ks
 200,00 Kč 200,00 Kč/ks
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Jedny ponožky pro vás, druhé a noc v teple pro ty, kteří nemají v životě štěstí. 

Tohle nejsou jen tak nějaké ponožky… Kdo nás zná, tak ví, že na Rohlíku pro dobré skutky nejdeme daleko. Proto jsme se letošní Vánoce rozhodli dát našim ponožkám ještě větší smysl a pomoci těm, kteří teplo domova neznají. 

Koupí našich zázračných ponožek neuděláte radost jen sami sobě, ale pomůžete i lidem bez domova – darujete jim stejný pár ponožek, nocleh, jídlo a teplou sprchu. A vás budou hřát nejen nohy v teple, ale i skvělý pocit z dobrého skutku. Celý výtěžek poputuje na projekt Nocleženka od Armády spásy ČR.

Co je Nocleženka? 

Projekt Nocleženka umožňuje lidem bez domova strávit noc v teple. Nezahrnuje však jen nocleh samotný, ale i další pomoc a rozvoj služeb, které tito lidé potřebují. 

Nocleženka člověku bez domova nabízí: 

  • Přespání v noclehárně Armády spásy
  • Polévku s pečivem a teplý nápoj
  • Možnost vykonat osobní hygienu
  • Základní ošetření a zdravotní prohlídku
  • Schůzku se sociálním pracovníkem, který mu pomůže řešit jeho životní situaci
  • Možnost pokračovat v systému služeb Armády spásy

Hlavním a dlouhodobým cílem Nocleženky je navrátit člověka zpět do běžného života a dostat ho do bodu, kdy již Nocleženku nepotřebuje a je zcela soběstačný. 

A proč ponožky? 

Protože nohy v teple připomínají teplo domova a ne na každého se v životě usmálo to štěstí. Chceme, abyste si vždy připomněli, že jste někomu pomohli a možná mu i zachránili život, proto vám jeden slušivý pár pošleme i domů. Jestli si je necháte, nebo je podarujete dál, je už jen na vás. 

Ponožky jsou velikosti 39–42. 

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Viera Kotulánová – Sokino
Švehlova 1750
Slaný 27401
Česká republika