Rohlik.cz GINesis 2022 45 %

500 ml
Max. 5 ksTento produkt je určen starším 18 let.
 699,90 Kč 1 399,80 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Exkluzivní limitovaný gin GINesis, který jsme speciálně pro vás připravili na oslavu 8. výročí založení Rohlik.cz.

PŘÍBĚH GINesis

Další narozeniny a další narozeninový gin v krásné lahvi. Tuhle tradici jsme založili teprve vloni. Chtěli jsme to zkrátka oslavit stylově a s něčím, co vám opravdu zachutná. Vybrali jsme si proto gin, který je skvělým pitím pro muže i ženy a jeho obliba v Česku raketově roste. Ten loňský nám namíchal pan Žufánek, letos jsme oslovili mladou moravskou destilérku TŌSH. I jejich umění vám určitě učaruje!

CO JE UVNITŘ?

Spolu s destilérkou TŌSH jsme odladili skutečný narozeninový originál. Najdete v něm 8 základních českých i zahraničních ingrediencí a určitě si také zamilujete spojení šípku, českého máku a kůry růžového grepu.

Gin je jeden z nejoblíbenějších alkoholických nápojů do míchaných drinků. Vzhledem k tomu, že sám o sobě chutná skvěle, můžete ho pít i s obyčejným neochuceným tonicem. 

 

Po loňském Žufánkovi jsme pro letošní narozeninový speciál oslovili olomoucké TŌSH Distillery. A musíme říct, že to byla skvělá volba. V TŌSHI odvedli skvělou práci a letošní limitka se opět neskutečně vydařila. A je to vážně limitka, 2 000 kousků zmizí v mžiku, tak si jeden nechte rychle dovézt. 

Více o TŌSH Distillery

TŌSH je moravská rodinná palírna, která pokračuje v tradici nejstarší palírny whisky v Československu. Kromě klasické whisky nově vyrábí i TŌSH Gin a je to vážně pecka! Není divu, všechno dělají tradičním řemeslným způsobem od výroby až po lahvování. TŌSH na zdraví!

Obsah alkoholu 45 % alc. 

Skladování

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

TŌSH Distillery s.r.o.
Těšetice 78
783 46 Těšetice
Česká republika