Moravské hrozny révy vinné (SLADKÉ) – tmavé odr. Frankovka (oblast Znojemsko), střapec

cca 300 g
Čerstvě sklizenoNovinka
Vyprodáno. Očekáváme v neděli.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Exkluzivně na Rohlíku

Moravské vinice sklízí nejen úspěchy za vína, ale také čerstvou úrodu hroznů. A tyhle hrozny nejsou vůbec hrozný! Naopak jsou krásně šťavnaté a sladké, tak neváhejte tenhle skvost z Moravy ochutnat!

Tmavé hrozny vinné révy ze Znojemska.

Frankovka je odrůda červeného vína, jejíž hrozny jsou šťavnaté a chuť sladká a lehce nakyslá. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Použití

Ideální k přímé konzumaci. Můžete je přidat do salátů, dezertů nebo osvěžujících nápojů. Tmavými hrozny můžete také ozdobit jednohubky, ovocnou mísu nebo si je vychutnat jen tak jako rychlou lehkou svačinku.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám

O výrobci

Toto hrozno bylo výhradně pro Rohlik.cz vypěstováno naším lokálním pěstitelem. Zakoupením tohoto hrozna podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Hrozny uchovávejte v chladničce.