Wella Professionals Invigo Color Brilliance šampon pro barvené vlasy

250 ml
 229,00 Kč 916,00 Kč/l
Země původu: Itálie,

Šampon na barvené vlasy Invigo Color Brilliance s optimalizovaným nízkým pH zabraňuje rychlému vymývání barvy a prodlužuje její intenzitu po dobu až 7 týdnů. Je vhodný především pro husté barvené vlasy, které jsou po použití dokonale hebké a lesklé jako ze salónu.

Řada Invigo Color Brilliance od Wella Professionals představuje silnou kombinaci nových přísad k udržení barvy ve vlasové kutikule a napomáhá k ochraně barvených vlasů. Obsahuje molekuly, které zapouzdřují měď, histidin a vitamín E, jenž napomáhají kontrole oxidačního procesu po barvení a chrání barvu (antioxidační štít) a vápenný kaviár, který obsahuje antioxidanty a vitamíny.

Použití

Naneste šampon na mokré vlasy a jemně vmasírujte do pěny, poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se kontaktu s očima.

O výrobci

Společnost Wella byla založena v roce 1880 Franzem Stroherem, německým kadeřníkem. V současnosti je jednou z vedoucích společností v oblasti producentů kosmetiky, kdy je výrobcem značek jako jsou například Wella Professionals, O·P·I, ghd, Briogeo, Nioxin, Sebastian Professional a Clairol. Kromě produktů pro širokou veřejnost vyrábí také produkty, které jsou hojně využívány profesionály z oblasti kosmetického průmyslu.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Wella Company AG
14 rue du Quatre Septembre
75002 Paris
Francie