Samozahřívací maska na vlasy Invigo Nutri-Enrich s komplexem bohatým na vitamíny, minerály i peptidy a extraktem z meruněk a mandlí dodává suchým, poškozeným vlasům lesk a hebkost. Vlasy obnovuje a intenzivně hydratuje, takže budou po použití krásné jako ze salónu.

Řada Invigo Nutri-Enrich od Wella Professionals vyživuje a vyhlazuje suché nebo poškozené vlasy a dodává jim vitalitu. Obsažená kyselina olejová a Panthenol poskytují hydrataci a výživu vlasů, zatímco vitamín E chrání vlasy před dalším zatížením (komplex Nutri-Enrich). Plody Goji jsou známé pro vysoký obsah vitamínů, minerálů a peptidů.

Použití

Naneste přiměřené množství přípravku do vlhkých vlasů, vmasírujte a nechce 5 minut působit. Důkladně opláchněte vlažnou vodou.

O výrobci

Společnost Wella byla založena v roce 1880 Franzem Stroherem, německým kadeřníkem. V současnosti je jednou z vedoucích společností v oblasti producentů kosmetiky, kdy je výrobcem značek jako jsou například Wella Professionals, O·P·I, ghd, Briogeo, Nioxin, Sebastian Professional a Clairol. Kromě produktů pro širokou veřejnost vyrábí také produkty, které jsou hojně využívány profesionály z oblasti kosmetického průmyslu.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Wella Company AG
14 rue du Quatre Septembre
75002 Paris
Francie