Yves Rocher Dárková sada Karité

1 ks
 329,90 Kč 329,90 Kč/ks
Země původu: Francie,

Cítit se dobře ve své kůži začíná péčí o pokožku, která peciálně v zimě vyžaduje důkladnou péči. Tu si nyní můžete užít v limitované vánoční edici Karité, která je obohacena o bambucké máslo, známé pro své vyživující účinky

Dárková sada Karité je milým potěšením pod vánočním stromečkem. Sada obsahuje Tělový peeling s karité 30 ml, Regenerační sprchový balzám pro velmi suchou pokožku 30 ml a Regenerační tělové mléko pro velmi suchou pokožku 30 ml.

V Yves Rocher se aktivně snaží eliminovat dopad výroby svých produktů na životní prostředí. Pravidelným přehodnocováním svých postupů i pečlivým výběrem partnerů se jim tento závazek daří plnit a přinášet vám tak kosmetiku šetrnou nejen k pleti, ale i k přírodě.

O výrobci

Společnost byla založena roku 1959 panem Yves Rocherem, jehož jméno nese dodnes. Postupně se vypracovala v nejprodávanější značku v oblasti kosmetiky, péče o tělo, o obličej a také dekorativní kosmetiky ve Francii. Stěžejní hodnotou Yves Rocher je respekt k přírodě. Značka si zakládá na tom, že její výrobky jsou rostlinného původu a jsou šetrné jak k planetě, tak k vaší pokožce.

Skladování

Skladujte v suchu a bez přímého slunečního záření. 

Výrobce

Yves Rocher s.r.o.
La Gacilly
56201
Francie