Dárková, velká skumavka černého Kampotského pepře (75g) se stylovým tmavým stojánkem je skvělým dárkem pro každého gurmána.

Box v sobě ukrývá zkumavku z českého skla, které dokonale uchovává kvalitu pepřových zrn, jimiž je naplněna. Stojánek je vyroben ze surového dubového dřeva a zachráněného českého kartonu. Takto vyrobené komponenty mají podobnou životnost, jako kdyby byly vyrobeny z masivu.

Vaše zkumavka už bude vždycky držet na místě tam, kde se rozhodnete stojan vystavit. Je totiž designový a zároveň maximálně praktický. Karton je velmi odolný materiál, který se nezalekne ani trošky vody, která na jeho povrchu ulpí. Díky speciální ekologické povrchové úpravě vám stojan bude držet v dobré kondici několik let.

Rozměry stojanu: D 8 cm, V 10,5 cm H 6 cm.

Dárková sada obsahuje velkou skumavku se 75 g černého Kampotského pepře.

Použití

Použijte během vaření či ideálně jako finální tečku na talíři – rozdrťte Kampotský pepř čerstvý a nahrubo přímo před konzumací jídla a zažijte úžasný zážitek nejen v chuti, ale i vůni. Kampotský pepř je velmi kvalitní a silný – na jídlo vám stačí cca půl gramu ke komplexnímu dochucení. Díky tomu, že každý z pepřů chutná jinak, párujte vždy pokrm jen s jedním druhem pepře a nemíchejte.

O výrobci

Cambodian s. r. o. je česká společnost, která je v současnosti jediným přímým dovozcem pravého Kampotského pepře v České republice. Díky projektu .pepper..field podporuje od roku 2018 malé farmářské rodiny v provincii Kampot v Kambodži výkupem pepře férovým a udržitelným způsobem. Od samého začátku nakupuje Kampotský pepř za 100% fairtradové ceny a tím zajišťuje ekonomický rozvoj nejen jim, ale celé provincii, což ocenil mimo jiné sám prezident asociace KPPA (Kampot Pepper Promotion Association). V současnosti má pod svými křídly přes 200 malých farmářských rodin. 

To, že Kampotský pepř od .pepper..field dosahuje výjimečných kvalit, potvrdila výhra ve světové gastronomické soutěži GREAT TASTE AWARDS v Londýně, ze které si za svůj lyofilizovaný pepř odnesl zlatou trofej Golden Fork jako doposud jediný český producent v celé historii soutěže. Za své udržitelné podnikání byl oceněn jako jedna z nejvíce udržitelných firem Česka v cenách SDG’s v kategorii Byznys. .pepper..field dodržuje vysoké standardy udržitelnosti a kvality - Kampotský pepř je vakuován přímo na farmách v Kambodži a do ČR exportován v co nejkratším čase. Kontrola kvality a pečlivá selekce probíhá jak v Kambodži, tak v ČR pomocí speciálních potravinářských skenů. Balení od .pepper..field je kompletováno výhradně ručně, za použití recyklovatelných a udržitelných materiálů, které Kampotskému pepři dodávají luxusní vzhled i design.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo přímé sluneční záření, při teplotě 10–25 °C.

Výrobce

Cambodian s.r.o.
Žerotínova 1133/32
13000 Praha
Česká republika