
Pilot
Pilot FriXion Point Clicker, modrý gumovací roller, šířka hrotu 0,5 mm
1 ksDoručení už do 60 minut
Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.
- Popis
- Složení
- Podobné produkty
- Další produkty značky
- Recepty
Modrý gumovací roller s tenkým hrotem 0,5 mm. Má high tech synergy hrot, který tvoří pravidelně rotující kulička. Ta zabraňuje škrábání po papíře a zajišťuje čistou a tenkou stopu. Termosenzitivní inkoust Frixon vám umožní cokoliv vygumovat a znovu přepsat. Náplň je vyměnitelná a můžete tak měnit i barvu stopy.
Použití
Gumovací pera jsou ideální pro každodenní použití v domácnosti, na pracovišti nebo ve škole.
O výrobci
První pera od společnosti Pilot Corporation byla vyrobena v Japonsku roku 1918. Ryosuke Namiki, strojní inženýr a profesor na Tokyo Merchant Marine Collage, byl zaujatý vynálezem plnicích per kvůli jejich nepřerušovanému toku inkoustu, avšak byl přesvědčen i o jejich nedokonalostech. Proto využil svých dovedností v průmyslovém inženýrství a vytvořil vysoce kvalitní prototyp, který se prodává až dodnes pod značkou Pilot.
Skladování
Skladujte v suchu.
Upozornění
Nepoužívejte k podepisování oficiálních dokumentů, u právních dokumentů, při zkouškách nebo při práci s jinými dokumenty, jejichž obsah musí mít trvalý charakter.
Výrobce
Pilot Corporation
Kyobashi 2-Chome
Chuo-ku
Tokyo 104-8304
Japonsko
https://www.pilotpen.cz/
https://www.pilotpen.cz/kontakt/