Celaskon

Celaskon Imunita Plus 500mg tbl.30

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
199,90 Kč 199,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Doplněk stravy. Celaskon Imunita Plus 500 mg je ve formě tablet s postupným uvolňováním vitamínu C. Obsahuje vitamín C, zinek a bioflavonoidy. Vitamin C a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Lidský organismus si vitamin C neumí vytvořit sám, proto je důležité ho doplňovat. Zvýšená potřeba vitaminu C se vyskytuje např. při graviditě a kojení, při nadměrné duševní a fyzické práci, při zvýšené fyzické zátěži (např. u sportovců), u starších osob či u kuřáků. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu. Podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky, k normální plodnosti a reprodukci. Dále podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem a normální funkci imunitního systému. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Balení obsahuje 30 tablet. Hmotnost: 32,55 g.

Obsah aktivních látek v jedné tabletě: Vitamin C 500 mg (*625 %), Zinek 10 mg (*100 %), Komplex citrusových bioflavonoidů 67 mg, - včetně přírodního extraktu 40 mg- včetně bioflavonoidů 40 mg, ekvivalent rostliny 333 mg. *RHP - referenční hodnota příjmu.

Dávkování: Doporučená dávka pro dospělé je 1 tableta denně. Doporučuje se užívat ráno během jídla a zapít sklenicí vody.

Kontraindikace: Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy se musí před užíváním tohoto doplňku stravy poradit se svým lékařem. Neužívejte tento přípravek, pokud jste alergičtí na některou z jeho složek.

Výrobce: Zentiva

EAN: 3664798057324