Suppositoria glycerini

SUPPOSITORIA GLYCERINI IPSEN 1,81G čípek 10

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
89,90 Kč 89,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Glycerin (glycerolum), obsažený v čípku, na sebe váže vodu, změkčuje stolici a zvětšuje její objem v dolní části tlustého střeva a usnadňuje tak její odchod při zácpě. Účinek se dostaví za 10 - 20 minut po použití. Čípky Suppositoria glycerini Ipsen používají dospělí, dospívající a děti starší než 10 let při zácpě různého původu, např. při změně prostředí, životosprávy, při dlouhodobém upoutání na lůžku, po operaci, při zahuštěné a zatvrdlé stolici, v těhotenství, v šestinedělí a při kojení, při dlouhodobé zácpě k nácviku pravidelného odchodu stolice. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Balení obsahuje 10 čípků.

Léčivou látkou je glycerolum 1,81 g v 1 čípku. Pomocnými látkami jsou natrium-stearát, čištěná voda.

Dávkování: Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dospělí, dospívající a děti starší než 10 let si podle potřeby zavádějí 1 čípek do konečníku. Přípravek vyvolá vyprázdnění stolice za 10-20 minut po zavedení čípku.

Kontraindikace: Nepoužívejte přípravek Suppositoria glycerini Ipsen: Jestliže jste alergický(á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Při bolestivých trhlinkách v oblasti řitní. Při krvácejících hemoroidech. Přípravek není určen pro děti mladší než 10 let. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek Suppositoria glycerini Ipsen déle než 1 týden. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Přípravek je možno používat v těhotenství a při kojení. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Účinná látka: Glycerin

Výrobce: Ipsen Pharma

EAN: 3665585004255

SUKL kód: 244980

Farmakoterapeutická skupina: Glycerol

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek