Získejte exkluzivní výhody za vaši první objednávku:

Doručení už od 60 minut

30 dní doprava zdarma

100% záruka spokojenosti

Doprava

Košík

Mill & Mortar

Mill & Mortar Fazole Tonka celé

20 g
249,90 Kč 12 495,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

900+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Mimo EU,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Celé fazolky Tonka mají silné aroma a jejich chuť připomíná kombinaci vanilky, mařinky vonné a hořkých mandlí. Vůní připomíná santalové dřevo, magnolii, kmín a hrušku. Tonka je velmi oblíbeným kořením francouzské kuchyně.

Použití

Využívá se při pečení sladkého pečiva nebo výrobě zmrzliny. Před použitím se fazolka nastrouhá jako muškátový oříšek. 

O výrobci

Vítejte ve světě plném barev, vůní a chutí.

Dánská rodinná společnost Mill & Mortar distribuuje nejkvalitnější koření z celého světa. Velmi pečlivě vybírá dodavatele a nabízí pouze ekologické produkty, produkty fair trade nebo koření v BIO kvalitě.

Všechny produkty jsou založeny na jednoduchosti jak v designu, tak v komunikaci se zákazníkem. Ke každému druhu koření je napsaný krátký příběh o jednotlivém druhu a recept nebo návod k využití. Vše je krásně a funkčně zabalené v kovových plechovkách s těsnícím víčkem. Prvořadá je však kvalita koření – cílem je, aby se lidé inspirovali k používání organických produktů, které obohacují jejich životní styl a zároveň vypadají dobře na kuchyňské poličce. 

Koření je určené pro každého, kdo miluje vaření.

Skladování

Skladujte v chladu a suchu.

Výrobce

The Mill & Mortar 
Staktoften 22 C
2950 Vedbæk
Dánsko

Složení

Fazole Tonka