Získejte exkluzivní výhody za vaši první objednávku:

Doručení už od 60 minut

30 dní doprava zdarma

100% záruka spokojenosti

Doprava

Košík

Lavera

Lavera BIO Jemná pěna na holení pro muže

150 ml
BIO
209,90 Kč 1 399,33 Kč/l

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Xtra cena:

188,91 Kč

Země původu: Německo,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Pánská jemná pěna na holení pro dokonale oholenou pleť bez zbytečného podráždění. Díky bohatému pečujícímu složení s BIO aloe vera, olivovým olejem a bisabolem je holení pro pleť velmi jemné a citlivé. Navíc extrakty z BIO zeleného čaje a vilínu zklidňují a BIO bambus předchází zarudnutí a podráždění pokožky.

  • vhodná i pro citlivou pokožku
  • chrání a pečuje o pleť
  • pro denní používání
  • veganská a netestovaná na zvířatech

Použití

Před použitím jemné pěny na holení opláchněte obličej teplou vodou, aby se otevřely póry a vlasy na obličeji změkly. Vytlačte malé množství pěny na dlaně a naneste ji na vlhkou pokožku obličeje a krku, a to buď pomocí prstů nebo štětce na holení. Použijte ostrou a čistou holicí žiletku a opatrně holte ve směru růstu chloupků. 

O výrobci

Společnost Laverana byla založena roku 1987 dnešním vedoucím partnerem Thomasem Haasem s cílem rozvíjet trh s certifikovanou přírodní kosmetikou. Dnes výroba všech produktů pod značkou Lavera probíhá pod ochranou přírodních zdrojů s respektem k lidem i přírodě. To je spojeno s nejvyššími standardy kvality pro přírodní ingredience, obaly produktů a výrobní procesy a také s hlubokou láskou k odpovědnosti.

Skladování

Skladujte v teplotním rozmezí od 5–25 °C. Po otevření spotřebujte do 30 měsíců.

Výrobce

Laverana GmbH  Co.KG
Barsinghausen 308 90
Německo
lavera Naturkosmetik | Zertifizierte Naturkosmetik online kaufen
beratungsteam@lavera.de

Water (Aqua), Palmitic Acid, Stearic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin, Potassium Hydroxide, Coconut Acid, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract*, Equisetum Arvense Leaf Extract*, Cannabis Sativa Seed Extract*, Bambusa Arundinacea Leaf Extract*, Pentylene Glycol, Betaine, Silica, Myristic Acid, Sorbitol, Sodium Hydroxide, Microcrystalline Cellulose, Glyceryl Stearate SE, Algin, Calcium Alginate, Bisabolol, Levulinic Acid, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil* * ingredients from certified organic agriculture ** natural essential oils