Získejte exkluzivní výhody za vaši první objednávku:

Doručení už od 60 minut

30 dní doprava zdarma

100% záruka spokojenosti

Doprava

Košík

Schmidt's

Schmidt's Signature růže a vanilka tuhý deodorant

58 ml
189,90 Kč  234,90 Kč*
3 274,14 Kč/l
Doporučená cena

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Kategorie:
Země původu: USA,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Plně přírodní deodorant s vůní růže a vanilky. Neobsahuje hliník, umělá aromata a udrží vás svěží díky rostlinným a minerálním složkám.

  • Složení s certifikací vegan a cruelty-free pomůže neutralizovat zápach.
  • Nemastná textura nezanechává stopy na oblečení a umožňuje snadné vstřebání.
  • Přírodní složení využívá jedlé sody a rostlinných minerálů k neutralizaci zápachu.

Použití

Při použití přiložte produkt krátce k pokožce, aby došlo ke změkčení tělesným teplem. Šetrně naneste malé množství do podpaží.

O výrobci

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Upozornění

Jedná se o 100% přírodní produkt vyrobený z rostlinných olejů a vosků, které mohou při nižších teplotách tuhnout a limitovat tak otevření výrobku. Tento jev nijak neovlivňuje kvalitu výrobku. Pokud se tak stane, produkt zahřejte v rukách nebo umístěte do teplejší místnosti, jemně promačkejte jeho stěny a opatrně znovu vyšroubujte.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8
Česká republika
https://www.unilever.cz/
infolinka@unilever.com

Magnesium Hydroxide, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Maranta Arundinacea (Arrowroot) Root Powder, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Bicarbonate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Parfum (Fragrance), Jojoba Esters, Beta-Sitosterol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Squalene, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Limonene