-25 %

Scent Blend

Scent Blend Sójová svíčka Happy Valentine's day

160 g
Novinka
Akce do 30. 3.
299,90 Kč  399,90 Kč
1 874,38 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

60+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Scent Blend sójová svíčka Happy Valentine's day je skvělým pomocníkem v doladění romantické atmosféry na svátek všech zamilovaných. Je vyrobena z kvalitního sójového vosku a je vybavena dřevěným, příjemně praskajícím knotem.

S jemnou a svůdnou vůní černého rybízu s tuberózou a až 30hodinovou délkou hoření bude tato svíčka spolehlivým průvodcem při vašich okamžicích relaxace.

Použití

Neumisťujte svíčky do průvanu. Hořící svíčku umístěte mimo dosah děti a zvířat. Plamen vždy uhaste.

Před zapálením upravte knot na délku asi 0,5–1 cm. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte vzdálenost odpovídající nejméně pětinásobku průměru svíčky. Hořící svíčku nenechávejte v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit.

O výrobci

Společnost Scent Blend je pražským klenotem v oblasti vonných výrobků, založeným nadšenou milovnicí svíček Aničkou. Tato značka vyrůstá z její nekonečné vášně pro svíčky, které jsou pro ni důležitým prvkem v každodenním životě. Scent Blend si zakládá na vytváření nejen vonných svíček, ale také atmosféry. Kombinací různých vůní a kreativního designu nabízí zákazníkům jedinečné produkty, které tvoří útulné a klidné domácí prostředí.

Skladování

Skladujte v temnu při teplotách 18–30 °C. Spotřebuje do 12 měsíců od zakoupení.

Výrobce

Scent Blend
Freyová 27
Praha 9, 190 00
Česká republika

Přírodní sójový vosk, aromatické oleje