Farma Hanč Vraňany - Jahody čerstvé, vanička

0,8 kg
Čerstvě sklizeno
199,90 Kč 249,88 Kč/kg
Nebude: pátek, sobota, neděle

Doručení už do 60 minut

3000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Dopřejte si čerstvé jahody z farmy Hanč ve Vraňanech, které vás překvapí svou dokonale sladkou chutí a hlavně šťavnatostí.

Vážení zákazníci, jahody dodávážíme každý den. Lze je však objednat pouze v den vytvoření objednávky (tedy na dnes). Z důvodu 100% garance kvality nemůžeme přijímat objednávky na více dní předem a držet jahody skladem déle. Děkujeme za pochopení

Upozornění

Na jahodách se mohou vyskytovat otlaky, které jsou způsobeny vlivem počasí nebo skladováním jahod ve vaničce. Tyto otlaky nejsou závadou a nemají vliv na chuť jahod.

 

Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Pojďte je s námi vyzkoušet! Plody vás překvapí svou neodolatelnou chutí a vůní. Jahody z Vraňan mají certifikát GlobalGAP (GAP – Good Agricultural Practice).

Tyto jahody jsou dodávány v plastovém nebo papírovém obalu.

Použití

Jahody se konzumují především čerstvé, ale výborné jsou i tepelně upravené. Přidávají se jako náplň do ovocných knedlíků, koláčů, bublanin a dokonce i bábovek. Často se také zavařují do kompotů, využívají se pro výrobu moštů, marmelád a džemů. Vyhlášená je konzumace jahod se šlehačkou. Používají se i jako dekorační doplněk pro míchané nápoje a značné obliby v celosvětovém zastoupení má konzumace jahod spolu se sektem.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Jahody můžete například využít v receptu na jahodové knedlíkyjahodovou marmeládulistový závin s rebarborou a jahodamipanna cottu nebo jahodový žahour.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Vraňany s láskou obhospodařují českou půdu. S pěstováním vraňanských jahod mají velké zkušenosti. Nabízí široký sortiment odrůd certifikovaných sazenic.  Jejich prioritou je vysoká kvalita, zdravotní stav rostlin a předností je přátelský kontakt se zákazníkem. Rodinný přístup farmy znamená vysokou produktivitu práce a kvalitu pro zákazníka ve všech směrech.

Upozornění

Na jahodách se mohou vyskytovat otlaky, které jsou způsobeny vlivem počasí nebo skladováním jahod ve vaničce. Tyto otlaky nejsou závadou a nemají vliv na chuť jahod.

Skladování

Před uložením do chladničky je nezbytné plody prohlédnout a odstranit všechny plesnivé nebo poškozené, které by následně mohly kontaminovat i ostatní jahody. Nemyté plody lze uložit do původní dózy nebo rozložit je na tácek pokrytý papírovou utěrkou a následně přikrýt např. potravinářskou fólií.

Jahody lze uchovávat v čerstvém stavu v chladničce po dobu jednoho až dvou dnů. 

Výrobce

Jahodárna Vraňany
Vraňany 230
277 07  Vraňany
Česká republika