Skip navigation
  • Our dear customers, the interest in our service is huge right now and time windows are disappearing faster than candy from the table. If your desired delivery time is not currently available, don't worry!
    Show more
    How did we do?

    Please let us know how was your purchase that we delivered today at 08:57.

    Awesome
    Good
    Not good
    Horrible

Mlýn a krupárna Mrkoš

Barley hail large No. 10

500 g
Local Brand
CZK 24.90 CZK 49.80 /kg

You can get your order as soon as Text loading

30+ customers buy regularly

Country: Czech Republic,

Ječmen patří mezi nejstarší zemědělské plodiny. Tato celozrnná obilovina je velice bohatá na vlákninu. Součástí krup jsou také jejich klíčky, které obsahují řadu enzymů a minerálů. 

Použití

Určeno k další tepelné úpravě. Kroupy můžeme použít do polévky, jako přílohu (skvěle nahradí rýži) nebo do dezertů.

O výrobci

Mlýn a krupárna MRSKOŠ dosáhl dobré pověsti a široké známosti ve svém regionu jihozápadních Čech již v první polovině minulého století. Od těch dob patří Mlýn Mrskoš k nejmodernějším firmám v Horažďovicích. Navazuje na silnou tradici mlynářského řemesla a v povědomí spotřebitelů je spojován s tradiční kvalitou mlýnských výrobků. Té je dosahováno nejen přísnou a nekompromisní laboratorní kontrolou ve výrobě, ale zejména zcela mimořádným servisem zákazníkům.

Skladování

Skladujte odděleně od aromatických látek, ve větraných prostorách s relativní vlhkostí max 75 %.

Výrobce

Mlýn a krupárna MRSKOŠ, s.r.o.
U Jatek 127
34101 Horažďovice
Česká republika

Composition

Ječné kroupy

Nutritional values per 100 g

Energy value1377 kJ/326 kCal
Fats2.4 g
including saturated fatty acids0.6 g
Carbohydrates62 g
including sugars0.7 g
Protein9.5 g
Salt0 g
Fibre8.8 g

Allergens

Cereals (gluten)
Always check the allergens content on the product packaging before consumption.