






Beauty Jar
Beauty Jar Cherry Pie peeling na rty
120 gDoručení už do 60 minut
Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.
- Popis
- Složení
- Podobné produkty
- Další produkty značky
- Recepty
Dopřejte svým rtům sladkou péči s jemným peelingem na rty Cherry Pie. Cukrový prášek jemně exfoliuje suchou pokožku a zanechává rty hladké a připravené na všechno – od sladkých polibků po bezchybnou aplikaci rtěnky.
Obsažený olej z třešňových jader rty intenzivně hydratuje a hojí drobné prasklinky. Peeling je tak ideální pro ty, kteří chtějí mít jemné a vyživené rty, které zůstanou krásné a svěží po celý den.
Proč značka Beauty Jar?
Ve všech produktech značky Beauty Jar najdete kombinaci přírodních ingrediencí, ruční práce, ekologického přístupu, nečekaných produktů i šťavnatých vůní. Vše je zabaleno ve stylových černých dózách a praktických lahvičkách.
- Žádný z produktů není testován na zvířatech.
- Obsahují jemné složení s minimálně 90% obsahem složek přírodního původu, bez SLS a parabenů.
- Baleno vždy v recyklovatelném obalu.
- Veškerá kosmetika se vyrábí v Lotyšsku – jedné z nejzelenějších zemí východní Evropy.
Použití
Naneste na rty, 1–2 minuty masírujte a opláchněte teplou vodou.
O výrobci
Lotyšská společnost LD Stels Ltd. se specializuje na výrobu, propagaci a distribuci přírodní, organické a veganské kosmetiky nejen po celém Lotyšsku, ale i celé Evropě. Mezi jejich projekty spadá síť prodejen Siberica, kde můžete nalézt až 5 000 unikátních přírodních, veganských kosmetických přípravků.
Nabízí také vlastní značku Beauty Jar s moderními produkty pro péči o obličej, tělo i vlasy. Pod těmito křídly najdete desítky produktů v kreativních a zářivých obalech, které splňují nejnovější trendy v kosmetickém průmyslu, a také mnoho unikátních kosmetických receptur se zajímavými přístupy a konzistencemi.
Skladování
Skladujte v teplotě 10–25 °C. Spotřebujte do šesti měsíců od otevření.
Upozornění
Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu. Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
Výrobce
LD Stels Ltd.
Bukaisu str. 2
Riga, LV-1004
Lotyšsko
https://beautyjar.eu/
info@glimmskin.cz
Distributor
SIA “LD Stels
Rīga, Bukaišu iela 2, LV-1004
info@glimmskin.cz
Sucrose, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum, Glycerin, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Prunus Cerasus (Cherry) Seed Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Aqua, CI 16255