Získejte exkluzivní výhody za vaši první objednávku:

Doručení už od 60 minut

30 dní doprava zdarma

100% záruka spokojenosti

Doprava

Košík

Mlékárna Kunín

Mlékárna Kunín Termix Extra malina

130 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 13 DNŮ

19,90 Kč 153,08 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

300+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Termizovaný tvarohový dezert s příchutí maliny a vrstvou čokolády. Je vyrobený ze svěžího tvarohu a smetany.

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

O výrobci

Společnost Lactalis CZ, s.r.o. byla založena v 2004 jako obchodní pobočka světové mlékárenské firmy Lactalis Group a zabývala se importem mléčných výrobků. V roce 2007 došlo k akvizici dvou českých mlékáren – Mlékárny Klatovy, a.s. a Mlékárny Kunín, a.s. Do jejich portfolia patří značky Président, Mlékárna Kunín, Galbani a Leerdammer.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–8 °C.

Výrobce

LACTALIS CZ, s.r.o.
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

TVAROH 48 %, voda, ochucující složka 18 % (voda, cukr, maliny 9 %, malinová šťáva z koncentrátu 5,6 %, modifikovaný kukuřičný škrob, koncentrovaná šťáva z černé mrkve, stabilizátory: guma guar, pektin; koncentrovaná citronová šťáva, aroma, regulátor kyselosti: citronan vápenatý), cukr, SMETANA 6 %, modifikovaný kukuřičný škrob, kakaový prášek 1,8 %, jedlá želatina, aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota521 kJ/123 kCal
Tuky1.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.1 g
Sacharidy21 g
z toho cukry17 g
Bílkoviny5.7 g
Sůl0.05 g
Vláknina0 g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.