Získejte exkluzivní výhody za vaši první objednávku:

Doručení už od 60 minut

30 dní doprava zdarma

100% záruka spokojenosti

Doprava

Košík

Kunratická stodola

Kunratická stodola – Broskev plochá Paraguayo

cca 120 g
Novinka

cca

 59,12 Kč 479,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Španělsko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Paraguayos je tvarově netypická odrůda broskví. Chuťově jsou výrazné a sladké, jejich dužina je oproti klasickým broskvím světlejší.

Použití

Broskve Paraguayos se stejně jako ty klasické nejčastěji konzumují v čerstvém stavu, jedině tak je zaručené uchování všech vitamínů a ostatních zdraví prospěšných látek. Hodí se také k přípravě kompotů, šťávy, džusů, přesnídávek, zmrzliny nebo do koláčů.

O dodavateli

Kunratická stodola začala v roce 1993 s prodejem jahod a borůvek v Kunraticích. Postupem času přidali celý sortiment ovoce a zeleniny. Tím Kunratice získaly plnohodnotný obchod s ovocem a zeleninou, ale narazili na problém kvality zboží dováženého a prodávaného po celé České republice. Jediným správným a logickým řešením bylo začít s vlastním dovozem z Německa a Francie. 

V Kunratické stodole ví, jak zboží chutná, kde bylo vypěstováno či vyrobeno. Spolupracují také s českými dodavateli, kteří umí nabídnout kvalitu. V současnosti rozšířili sortiment také o krájené sýry a šunky, slané a sladké pochutiny a kvalitní švýcarské čokolády a víno. V sezóně pěstují na poli v Kunraticích vlastní melouny, jahody a maliny.

Skladování

Broskve je možné skladovat maximálně 3–5 dní v chladném prostředí, nikoliv však v chladničce, kde ztrácí své aroma a chuť.

Dodavatel

Kunratická stodola
Areál TVRZ KUNRATICE
K Libuši 1197
Praha 4 Kunratice