

Choceňská mlékárna
Choceňská mlékárna Choceňský smetanový jogurt mango
150 gChlazenéNovinka
Země původu:
Česká republika,Smetanový jogurt se sladkou mangovou příchutí. Jogurt obsahuje živé jogurtové kultury a ochucující složku.

Použití
Určeno k přímé konzumaci.
O výrobci
Choceňská mlékárna s.r.o. je ryze českou mlékárnou s více než osmdesátiletou tradicí výroby mléčných produktů. Sortiment tvoří řada pomazánkových másel, smetanových pomazánek, jogurtů a tvarohů. V současnosti výroba zahrnuje řadu s obchodní značkou Choceňská mlékárna 1928.

Skladování
Skladujte při teplotě 2–8 °C.
Výrobce
Choceňská mlékárna, s. r. o.
Kollárova 481
565 01 Choceň
Česká republika
Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.smetana, ochucující složka 16 % (cukr, mango 30 %, citrónový koncentrát, přírodní aroma, barvivo: paprikový extrakt), jogurtové kultury.
Nutriční hodnoty na 100g
| Energetická hodnota | 573 kJ/137 kCal |
| Tuky | 8.6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5.1 g |
| Sacharidy | 12 g |
| z toho cukry | 12 g |
| Bílkoviny | 3 g |
| Sůl | 0.1 g |
| Vláknina | 0 g |
Alergeny
| Mléko |
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.