• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Ředkvičky, svazek

1 ks
Skvělá cena
14,90 Kč 14,90 Kč/ks
Země původu: Itálie,

Svazek čerstvých a křupavých ředkviček vás překvapí jemně nasládlou chutí. 

Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Ředkvička se dá konzumovat samotná jako skvělý osvěžující snack. Je také vynikající například do lehkých zeleninových salátů. Ideální je na krajíc chleba s máslem, nakrájená na kolečka a lehce osolená.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Ředkvičky můžete využít například v receptu na ředkvičkovou pomazánku s tvarohem

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tato jarní cibulka byla vypěstovaná výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením této jarní cibulky podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte při teplotě 4–6 °C ve vlhkém vzduchu, aby ředkvičky zůstaly čerstvé a křupavé.

Složení

Ředkvičky