Ředkvičky, svazek

1 ks
Denní kontrola cen
16,90 Kč 16,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

20000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Svazek čerstvých a křupavých ředkviček vás překvapí jemně nasládlou chutí. 

 

V tuzemské sezoně z pravidla od dubna do října v závislosti na počasí se jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Ředkvička se dá konzumovat samotná jako skvělý osvěžující snack. Je také vynikající například do lehkých zeleninových salátů. Ideální je na krajíc chleba s máslem, nakrájená na kolečka a lehce osolená.

Tip! Vyzkoušejte Jarní bruschettu s chřestem podle následujícího receptu:

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tyto ředkvičky byly vypěstovány výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem (Platí v tuzemské sezóně z pravidla od dubna do listopadu v závislosti na počasí). Zakoupením těchto ředkviček podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte při teplotě 4–6 °C ve vlhkém vzduchu, aby ředkvičky zůstaly čerstvé a křupavé.
Ve svazku je vždy minimálně 10ks ředkviček. Hmotnost svazku je cca 100-150g

Složení

Ředkvičky