• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Sedlčanský Hermelín, krémový sýr s pikantním kořením uvnitř a ušlechtilou plísní na povrchu. Balení obsahuje 4 hermelíny a pálivou omáčku.

Tato ostřejší varianta s pikantním kořením uvnitř i na povrchu sýra je určena všem milovníkům pálivých chutí. Hermelíny jsou vhodné pro úpravu při vyšších teplotách. Krémovou chuť si můžete zvýraznit skvělou, pikantní omáčkou. 

Použití

Připravte dle použití na obalu produktu.

O výrobci

Společnost Savencia Fromage & Dairy, a. s. působí v České a Slovenské republice od roku 1993. Od té doby se v obou zemích stala lídrem na trhu se sýrařskými a mlékarenskými specialitami, a to především díky jedinečné kvalitě a nezaměnitelné chuti svých výrobků. 

Skladování

Skladujte při teplotě od 2 °C do 8 °C.

Výrobce

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.
Vyskočilova 1481/4
140 00 Praha
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 11 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.