• V Den vzniku samostatného československého státu fungujeme stejně, jako každý jiný. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front a až ke dveřím.

FJORU ASC Losos obecný porce s kůží

200 g
Prémiová kvalitaZachraň mě za 120,26 Kč
144,90 Kč 724,50 Kč/kg
Země původu: Norsko,

Přivítejte novou vlastní značku ryb - Fjoru - nejlepšího odborníka na ryby ve vašem městě. Naším cílem je nejen šířit myšlenku, že ryby jsou zdrojem vysoce zdravých bílkovin, ale také podporovat udržitelnost rybářských podniků a farem, protože je známo, že ekologii máme v krvi. Fjoru je jednoduše nejlepší odborník na ryby ve vašem městě.

Tento losos pochází z velmi kvalitních norských farmových chovů. Přesvědčete se sami, jak dobrý je.

Balení obsahuje pouze střední vysokou část filetu s kůží a bez kostí.

Certifikace

Tyto produkty pocházejí z farmy, která byla nezávisle certifikována podle standardu ASC pro zodpovědně chované mořské plody. www.asc-aqua.org

Použití

Díky vrstvě tuku mezi kůží a masem, která udrží maso šťavnaté, se báječně hodí pro grilování, úpravu na pánvi, přípravu v páře a pošírování. Syrový se dá použít na sushi nebo si z něj můžete udělat tataráček.

Vyzkoušejte tento báječný recept na opečené filety z lososa:

Filet z lososa i s kůží potřete olivovým olejem a posypte hrubou mořskou solí. Následně zprudka opečte nejprve kůží dolů (cca 5 min) a poté další 3 minuty z druhé strany. Losos by měl být měkký, ale přitom křupavý. Doporučujeme ho podávat s blanšírovanými fazolkami a čtvrtkami limetky.

O výrobci

Historie společnosti Deustche See se začala psát roku 1939 v německém městě Bremerhaven. Hlavní činností podniku je ekologické zpracování čerstvých ryb a mořských plodů. Dále se také zaměřuje na výrobu dipů, omáček, lahůdkových salátů či sendvičů. Vizí firmy Deutsche See jsou produkty s recyklovatelnými obaly a šetrná přeprava ryb a mořských plodů.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–2 °C.
 
Výrobce

Deutsche See
Maifischstrasse 3-9
27572 Bremerhaven
Německo
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Losos obecný (Salmo salar)

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.