Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Losos filet s kůží

200 g
144,90 Kč 724,50 Kč/kg
Země původu: Norsko,

Losos má jemné maso narůžovělé barvy.

Použití

Díky vrstvě tuku mezi kůží a masem, která udrží maso šťavnaté, se báječně hodí pro grilování, úpravu na pánvi, přípravu v páře a pošírování. Syrový se dá použít na sushi nebo si z něj můžete udělat tataráček.

Vyzkoušejte tento báječný recept na opečené filety z lososa:

Filet z lososa i s kůží potřete olivovým olejem a posypte hrubou mořskou solí. Následně zprudka opečte nejprve kůží dolů (cca 5 min) a poté další 3 minuty z druhé strany. Losos by měl být měkký, ale přitom křupavý. Doporučujeme ho podávat s blanšírovanými fazolkami a čtvrtkami limetky.

O výrobci

Historie společnosti Deustche See se začala psát roku 1939 v německém městě Bremerhaven. Hlavní činností podniku je ekologické zpracování čerstvých ryb a mořských plodů. Dále se také zaměřuje na výrobu dipů, omáček, lahůdkových salátů či sendvičů. Vizí firmy Deutsche See jsou produkty s recyklovatelnými obaly a šetrná přeprava ryb a mořských plodů.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–2 °C.
 
Výrobce

Deutsche See
Maifischstrasse 3-9
27572 Bremerhaven
Německo
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Losos obecný (Salmo salar)

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.