Nowaco MSC Filé z mořské štiky kanadské z Aljašky

400 g
 149,90 Kč 374,75 Kč/kg
Země původu: USA,

Filé z Aljašky pochází z čerstvě vylovené a ihned na moři zpracované Mořské štiky kanadské. Rybí maso tak neztrácí svoji barvu, ale rovněž zůstane zachována i typická jemná chuť treskovitých ryb.

Nejmodernější technika zpracování zaručuje v 95 % nepřítomnost kostí. 

Zákazníci nyní mají jistotu, že nákupem produktů označených MSC nepřispívají k drancování oceánů, ale naopak podporují trvale udržitelný rybolov. Cílem programu MSC je přispívat ke zdraví světových oceánů podporou udržitelného rybolovu.

Použití

Vyzkoušejte tento recept na Filé z Aljašky s královskou zeleninou doporučený výrobcem:

Královskou zeleninovou směs orestujeme na másle a dochutíme solí. Porce filé  rozmrazíme a osušíme papírovou utěrkou, osolíme, pokapeme citrónovou šťávou. Na porce dáme plátky rajčat, které dochutíme olivovým olejem a zapečeme v předehřáté troubě při teplotě 150 °C po dobu cca 15–20 minut.

O výrobci

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší.

Před přípravou nerozmrazujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou
Česká republika