Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Haribo Bonbony Pico-Balla pendreky s ovocnou příchutí 100g
19,90 Kč (199,00 Kč/kg)
Popis produktu

Bonbóny ve 100 gramovém balení. Různé barvy a příchutě.

Použití: Rychlé a efektivní upevnění doplňkových stavebních prvků jako jsou obvodové a dekorativní lišty, parapety, prahy, ozdobné prvky z pěnového polystyrénu, obkladové desky a panely apod. Vzájemné lepení většiny běžných stavebních materiálů. Lepení dekorativních a izolačních prvků z pěnového polystyrénu i na nesavé podklady.

Pracovní postup: Povrch lepených částí musí být čistý, suchý bez prachu a mastnoty. Lepidlo naneste v bodech nebo pruzích na jednu z lepených částí a ihned přitlačte na podklad. Pro získání vysoké počáteční přilnavosti následně opět oddělte a lepidlo nechte zavadnout 10–15 minut, následně části opět spojte a silně přitlačte, případně poklepejte gumovou paličkou. Spoj je plně zatížitelný po 24 hod. Před zaschnutím čistěte lakovým benzínem.

Tip: Doporučujeme pro doplňkové lepení při pokládce podlahových krytin.

Skladování: V neotevřeném obalu při teplotách +5 °C až +25 °C do data uvedeného na obalu.

Vysoce hořlavý. X – dráždivý. R 11 Vysoce hořlavý. R 38 Dráždí kůži. R 52/53 Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. R 67 Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. S 2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S 16 Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření. S 46 Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. S 61 Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny nebo bezpečnostní listy.

Složení

Složení: cukr, glukózo-fruktózový sirup, PŠENIČNÁ mouka, PŠENIČNÝ škrob, palmový tuk, dextróza, jedlá želatina, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, kyselina: kyselina citronová, aroma, ovocné a rostlinné koncentráty: černý rybíz, černý bez, aronie, hroznové víno, ředkev, jablko, řasa spirulina, extrakt z černého bezu, barviva: kurkumin, měďnaté komplexy chlorofylinů, sirup z invertního cukru, lešticí látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk

Alergeny: Obiloviny obsahující lepek, MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.