Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Häagen-Dazs Strawberries & Cream 500ml
-5%

Häagen-Dazs Strawberries & Cream

Häagen-Dazs Strawberries & Cream

500ml
Trvale výhodná cena %
159,90 Kč 169,90 Kč (319,80 Kč/l)
Popis produktu
Užijte si i Vy tu nejkvalitnější zmrzlinu. S Jahodovou příchutí, bez umělých konzervantů a aromat. Zmrzliny Häagen-Dazs si podmanily svou výjimečnou kvalitou srdce milovníků ledové pochoutky ve více než 70ti zemích celého světa. Jsou mistrovskou kompozicí prvotřídních surovin a přitom neobsahují konzervační látky ani umělá barviva a emulgátory - jen čisté potěšení s minimem obsaženého vzduchu. Dokonale vyvážená kompozice kvalitních surovin, spolu s náročnou, více neždvacetistupňovou kontrolou jakosti, tak v duchu té nejlepší tradiceřemeslné dokonalosti zaručuje vrcholný chuťový požitek, lžičku po lžičce. Skladujte při teplotě -18°C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Pokud necháte zmrzlinu před konzumací 10 minut odležet při pokojové teplotě, bude její porcování snažší a zmrzlina bude moci plně rozvinout svou intenzivní, smetanovou chuť. Skladujte při teplotě pod -18 °C. Rozmražený výrobek znovu nezmrazujte.
Složení
Složení: SMETANA, zahuštěné MLÉKO odstředěné, jahody (21%), cukr, VAJEČNÝ žloutek. Alergeny: Vejce a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.