Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Dr.Oetker Gustin škrob kukuřičný

200 g
39,90 Kč 199,50 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Jemný kukuřičný škrob vhodný pro přípravu mnoha jídel.

Použití

Piškotovému těstu dodává jemnou strukturu. Lze použít na přípravu různých dezertů, náplní a omáček zatepla. 

O výrobci 

Dlouhodobá důvěra a důraz na kvalitu – to jsou zásadní principy, jimiž se řídí rodinná firma Dr. Oetker již od svého založení v roce 1891. Dr. Oetker je nejen všeobecně známou značkou, ale těší se také důvěře ze strany spotřebitelů. To je výsledek dlouhodobého poctivého vztahu mezi značkou a jejími spotřebiteli. Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje různé přísady na pečení či zavařování, práškové pudingy a dezerty, sladká a slaná jídla včetně mražených pizz.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Dr.Oetker s.r.o.
Americká 2335 
272 01 Kladno 
Česká republika
 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 356 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kukuřičný škrob

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1513 kJ/356 kcal
Tuky0.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy88 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.18 g
Vláknina g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Vejce
Mléko
Skořápkové plody
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.