Dr.Oetker Vanilkový cukr

8 g
 8,90 Kč 1 112,50 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Vanilkový cukr s jemnou chutí a vůní vanilky "Bourbon" = chuť vanilky do Vaší kuchyně. Dr. Oetker Vanilkový cukr obsahuje pouze 100% přírodní vanilkové aroma s extraktem z vanilky a jemně mletý cukr.

Přírodní vanilka obsahuje jak přírodní vanilin, tak další nejméně dvě stovky látek, jejichž směs je znalci oceňována jako výjimečná. Vybrané přírodní vanilkové aroma nabízí příjemnou, komplexní vůni vanilky pro vás i vaši rodinu.

Konkrétní varianta bude dodána dle skladové zásoby.

O výrobci

Dlouhodobá důvěra a důraz na kvalitu – to jsou zásadní principy, jimiž se řídí rodinná firma Dr. Oetker již od svého založení v roce 1891. Dr. Oetker je nejen všeobecně známou značkou, ale těší se také důvěře ze strany spotřebitelů. To je výsledek dlouhodobého poctivého vztahu mezi značkou a jejími spotřebiteli. Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje různé přísady na pečení či zavařování, práškové pudingy a dezerty, sladká a slaná jídla včetně mražených pizz.

Použití

Vanilkový cukr používejte jako Vanilínový cukr (1 sáček místo 1 sáčku) na pečení a dochucení moučníků, krémů nebo dezertů. Pro posypání či obalení pečiva smíchejte 1 Vanilkový cukr se 100 g moučkového cukru.

Skladování

Uchovávejte v suchu.

Výrobce

Dr.Oetker s.r.o.
Americká 2335
272 01 Kladno
Česká republika