Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Granoro kuskus 1kg

Granoro kuskus 1kg

Granoro kuskus 1kg

71,90 Kč (71,90 Kč/kg)
Popis produktu

Kuskus. Instantní semolinové těstoviny. Ne všichni vědí, že Couscous je vyrobený z tvrdé pšenice, smíchaný s vodou a uvařený na páře. Příprava je velmi jednoduchá a nahrazuje plnohodnotně chléb. Je vhodnou přílohou k masu a vařeným nebo dušeným zeleninám. Jedná se o přírodní produkt, vhodný ve všech dietách. Je velmi lehce stravitelný a dokáže i dobře zasytit. V porovnání se stejným množstvím chleba nebo rýže zasytí mnohem více a to s menším množstvím kalorií. Granoro – střední zrnitost.

Příprava: Couscous – 75 g na 1 porci, dáme do širšího hrnce, přidáme 1 lžičku extra panenského oleje a smícháme se 120 ml (na 1 porci) vařící vody nebo vývaru. Necháme 5–7 minut odpočinout pod pokličkou. Pak promícháme tak, aby se jednotlivá zrníčka oddělila od sebe. Na zjemnění můžeme přidat trochu másla. Další příprava vařeného Couscous je na fantazii kuchaře, např. se zeleninou, kuřecím masem, rybami nebo na sladko. Více naleznete na www.icbc.cz.

Skladujte v chladném a suchém místě.

Složení

Složení: Semolina z tvrdé PŠENICE.

Alergeny: Obiloviny obsahující lepek

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK