Bad Reichenhaller Alpská sůl balíček

500 g
 25,90 Kč 51,80 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Německo,

Alpská sůl s jodem je určena pro použití v domácnosti a chutná jako běžná kuchyňská sůl. Obsahuje též životně důležitý prvek - jod, který je nepostradatelný pro činnost hormonů štítné žlázy. 

Použití

K solení a dosolování pokrmů.

O výrobci

Südwestdeutsche Salzwerke AG, se sídlem v německém Heilbronnu, je mateřskou společností skupiny SWS Group. V kamenném solném dolu Heilbronn, který je největší v západní Evropě, se již více než 125 let těžila sůl z až 50 metrů silných solí. Kapacita solné elektrárny Bad Reichenhall je přibližně 300 000 tun ročně. 

Bad Reichenhaller je nejznámější značka soli v Německu, jedná se vysoce kvalitní sůl z hlubin Alp, pečlivě odvozené od čisté alpské soli. Společnost přínáší bohatství Alp do domácí kuchyně, kde zaručuje originální chuť.

Nejvyšší kvalita výrobků je pro prioritou. Pravidelné interní a externí audity zajišťují splnění vysokých standardů kvality. Všechny výrobky Bad Reichenhaller neobsahují látky podporující chuť, konzervační látky, barviva ani nanočástice. Produkty jsou zčásti rafinované bylinami a kořením a obohacené jodem, fluoridem nebo kyselinou listovou.

Skladování

Skladovat v suchu.

Výrobce

Südwestdeutche salzwerke AG
D-74076 Heilbronn