-20 %

Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato

8 ks
Akce do 5. 2.
 119,90 Kč 
149,90 Kč14,99 Kč/ks
Země původu: Velká Británie,

Tato italská ikona má tři hladiny: horké mléko, jemné espresso a bohatě napěněné mléko navrchu. Je připraveno ve dvou kapslích,
z nichž jedna je pro espresso a druhá pro mléko.

Vydatná mléčná chuť s vyváženým kávovým aromatem. Smetanová textura s bohatou mléčnou pěnou, která je nyní díky vylepšené technologii kapsle ještě bohatší a větší.

V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek
pokaždé bohaté aroma.

Balení obsahuje: 8 x kapsle mléko, 8 x kapsle káva.
Na jednu porci kávy použijete vždy 1 x kapsli mléko a 1 x kapsli kávy. Celkem tedy vytvoříte 8 porcí.

Použití

Káva je skvělým startem do nového dne, hodí se však i k zákusku.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo krmivo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Uchovávejte v suchu a chraňte před teplem.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 177 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.