Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Johnson's Baby Olej pro dobré spaní 200ml
87,90 Kč (439,50 Kč/l)
+
Popis produktu

Milujeme děti.
A chápeme, jak je kvalitní noční spánek prospěšný. Proto jsme vyvinuli uspávací rituál, který prokazatelně pomáhá dětem lépe spát*.

Než uložíte své děťátko do postýlky, dopřejte mu teplou koupel s přídavkem JOHNSON’S® Baby koupele pro dobré spaní, a pak ho jemně namasírujte JOHNSON’S® Baby olejem pro dobré spaní. Oba výrobky obsahují patentovanou směs zklidňujících vůní NATURALCALM™. JOHNSON’S® Baby olej pro dobré spaní uzavírá v pokožce dvakrát více vody než běžné dětské tělové mléko. Ideální pro dětskou masáž. Dermatologicky testováno.

JOHNSON’S® Baby. Značka, které maminky důvěřují již více než 100 let.

* Klinicky prověřený tříkrokový uspávcí rituál JOHNSON’S® Baby se skládá z koupele, šetrné masáže a klidných aktivit.

Testováno na dětech ve věku od 7 měsíců

Abyste získala miminkovsky jemnou pokožku, po osprchování naneste olej na vlhkou kůži a pak osušte ručníkem. Uzavírá v pokožce dvakrát více vody než běžné dětské tělové mléko.

Použití: Nalijte malé množství oleje do dlaní a třete je o sebe, aby se olej zahřál. Pak ho jemně naneste na pokožku.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití.

Varování: Uchovejte mimo dosah dětí, zabraňte požití, vdechnutí. Může způsobit vážné zdravotní potíže. Při problémech s dýcháním okamžitě kontaktujte lékaře. Obal obsahuje malé části, které mohou způsobit udušení. Pouze pro vnější použití.

Složení

Paraffinum liquidum, Isopropyl palmitate, Parfum

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.