-18 %

Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta svěží máta

75 ml
Trvale výhodná cena %
89,90 Kč 1 198,67 Kč/l109,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Při čištění zubů dvakrát denně pomáhá:
- Chránit před poškozením kyselinami - Obnovit přirozenou bělost - Efektivně čistit - Osvěžit dech - Chránit před zubním kazem - Udržet zuby a dásně zdravé Pronamel je vhodný také pro osoby s citlivými zuby.

Každý den mohou kyseliny obsažené v ovoci, víně a perlivých nápojích oslabit povrch zubní skloviny a způsobit její erozi.

Zdravější, silnější a lépe chráněná zubní sklovina.*

*Pronamel pomáhá minerálům proniknout do povrchu zubní skloviny, a tím aktivně posilnit a znovu zpevnit oslabenou sklovinu. Sklovina je silnější, zdravější a lépe chráněná před každodenním působením kyselin v potravinách.

Příprava a použití: Vždy se řiďte návodem na obale. Čistěte zuby dvakrát denně, ne více než třikrát. Omezte spolknutí na minimum a po vyčištění pastu vyplivněte. Citlivé zuby mohou indikovat skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Proto, pokud příznaky přetrvávají nebo se zhoršují, vyhledejte zubního lékaře.

VAROVÁNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen dětem mladším 12 let, pokud jim nebyl produkt doporučen praktickým nebo zubním lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte produkt používat. Zubní pastu nepoužívejte, pokud jsou chlopně krabičky rozlepené.

Složení

Aqua
Sorbitol Hydrated silica Glycerin Potassium nitrate PEG-6 Cocamidopropyl betaine Aroma Titanium dioxide Xanthan gum Sodium saccharin Sodium fluoride Sodium hydroxide Limonene Fluorid sodný (1450 ppm) Dusičnan draselný 5% w/w Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm) a dusičnan draselný 5% w/w