Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Bref WC čistič Lemon 0.75l
-10%

Bref WC čistič Lemon

Bref WC čistič Lemon

0.75l
Trvale výhodná cena %
44,90 Kč 49,90 Kč (59,87 Kč/l)
Popis produktu

Pokud sázíte raději na klasické čističe, pak se v péči o toaletu můžete spolehnout na Bref 100% Power Gel. Dokonale odstraňuje rez a vodní kámen, a zároveň zničí bakterie a špínu. Díky své konzistenci se déle udrží na WC míse, nestéká, a tím zaručuje delší působení. Ideální je přípravek nanést a nechat ho 10 minut působit. Potom velmi snadno a pohodlně umyjete všechny nečistoty včetně odolné rzi a vodního kamene. Jistě oceníte unikátní tvar lahve připomínající sloní chobot, díky němuž se přípravek dostane i pod jinak těžko dostupný okraj mísy.

Dávkujte čistič přímo pod okraj záchodové mísy. Nechte působit několik minut a poté spláchněte. V případě silného znečistění použijte WC kartáč. Záchodové prkénko, podlahu nebo povrchy citlivé na kyselinu okamžitě důkladně opláchněte vodou, abyste předešli případnému poškození nebo odbarvení. Do sběru odevzdávejte zcela vyprázdněné obaly.

Spotřebujte do 3 let od data uvedeného na obalu.

R36/38 Dráždí oči a kůži. S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S24/25 Zamezte styku s kůží a očima. S26 Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. S46 Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Xi Dráždivý.