Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Finish čistič myčky 250ml
-15%

Finish čistič myčky 250ml

Finish čistič myčky 250ml

Trvale výhodná cena %
109,90 Kč 129,90 Kč (109,90 Kč/ks)
Popis produktu

Fungování tohoto čističe je založeno na bezpečném a efektivním štěpení a odstraňování minerálního nánosu uvnitř myčky, včetně obtížně dosažitelných součástí, jako je topné těleso a ramena s tryskami. Modrá vrstva odstraňuje mastnotu a čirá vodní kámen. Pro optimální fungování vaší myčky byste tento čistič měli použít alespoň jednou za měsíc. Jedině čistá myčka může umýt vaše nádobí naprosto do čista.

Návod k použití 1 Používejte jen v prázdné myčce. 2 Odlepte pouze nálepku z víčka, celé víčko neodstraňujte. 3 Umístěte lahvičku dnem vzhůru do spodního koše stejně, jako byste umístili talíř. Víčko nechte zavřené! 4 Použijte program s minimálně 65°C.

Specifická rizikovost: Dráždí oči.

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nesměšujte s bělící nebo jinými čistícími prostředky. tento materiál a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem.

Dráždivý.

Složení

(EU 648/2004), Méně než 5 %: alkohol, butoxylovaný a etoxylovaný, C13–15 (neiontové povrchové aktivní látky), 5 – 15 %: alkohol, etoxylovaný, C9–11 (neiontové povrchově aktivní látky), 15 – 30 %: kyselina citronová, Další složky: parfém, barvivo.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK