-25 %

Omino Bianco čistá Marseille tekutý prací prostředek (2l)

40 praní
Trvale výhodná cena %
149,90 Kč 3,75 Kč/praní199,90 Kč
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Tekutý prací prostředek Omino Bianco s Marseilleským mýdlem je ideální především pro praní v pračce. Vhodný na bavlnu, vlnu, hedvábí a syntetická vlákna. Vypere jemné i barevné prádlo a zároveň chrání látku i barvy.

Prací prostředek Omino Bianco čistí hluboko, respektuje tkaniny a zanechává na vašem oděvu čerstvou vůni, která vydrží dlouho.

Použití

Zvolte program pro danou tkaninu. U jemného prádla neplňte buben pračky více než na 1/3 a neperte při teplotě vyšší než 30°C.

Doporučené dávkování: mírně znečištěné prádlo dle tvrdosti vody 50 - 70 ml, silně znečištěné prádlo 120-130 ml.

 

 

O výrobci

Vyvinut v roce 1954, Omino Bianco byl vždy synonymem pro čisté a čerstvé prádlo. V průběhu let značka rozšířila svůj sortiment o aditiva, předúpravy, tekuté bělidla, bělící prostředky, odstraňovače skvrn a barevné listy, stejně jako detergenty pro kapaliny a kapsle. Omino Bianco je nepostradatelnou pomůckou pro všechny potřeby prádelny a má vedoucí postavení v mnoha evropských zemích.

Omino Bianco podporuje spotřebitele a spotřebitele již více než 60 let a díky své kvalitě a kompletnímu sortimentu určenému výhradně pro prádelnu se stalo nepostradatelným referenčním bodem pro více než 8 milionů italských rodin. Omino Bianco je přední značkou přísad do prádelen na italském trhu a patří k nejsilnějším v Evropě v mnoha segmentech trhu.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte a zamezte požití a kontaktu s očima.

Výrobce

BOLTON MANITOBA S.p.A.
Via G.B. Pirelli
19 - 20124 Milano
Itálie

 

Složení

5 - 15% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, < 5% fosfáty, mýdlo. Parfémy (limonene), optické zjasňovače. Konzervační činidla (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone)