• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Galbani Gorgonzola Cremoso D.O.P.

150 g
71,90 Kč 479,33 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Gorgonzola Cremoso – středně vyzrálý italský sýr se světle modrým žilkováním a jemnou strukturou.

Vyznačuje se krémovou chutí. Vyrábí se z kravského mléka, jež pochází pouze z oblastí oprávněných k produkci sýru tohoto typu, a pyšní se chráněným označením původu D.O.P.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Vychutnejte si ji s krajícem chleba, v salátu, na pizze, s těstovinami nebo zapečenou se zeleninou.

O výrobci

Společnost Lactalis CZ, s.r.o. byla založena v 2004 jako obchodní pobočka světové mlékárenské firmy Lactalis Group a zabývala se importem mléčných výrobků. V roce 2007 došlo k akvizici dvou českých mlékáren – Mlékárny Klatovy, a.s. a Mlékárny Kunín, a.s. Do jejich portfolia patří značky Président, Mlékárna Kunín, Galbani a Leerdammer.

Skladování

Skladujte při teplotě 4–7 °C.

Výrobce

LACTALIS CZ, s.r.o.
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.