Créme Bonjour Original

250 g
34,90 Kč 139,60 Kč/kg
Země původu: EU,

Popis produktu

Crème Bonjour je směs vybraných rostlinných olejů a tuků a živočišného tuku. Oproti máslu má prospěšnější složení mastných kyselin a navíc se lépe roztírá.
obsahuje rostlinné oleje a tuky a máselný tuk oproti máslu má prospěšnější složení mastných kyselin univerzální použití, vhodný do studené i teplé kuchyně, i na pečení obsah tuku je 70 %, z toho 29,3 % tvoří mléčný tuk Díky nižšímu procenu mléčného tuku obsahuje Crème Bonjour oproti máslu méně trans a nasycených mastných kyselin. Naopak obsahuje více prospěšných vícenenasycených mastných kyselin díky obsahu rostlinných olejů. Vhodný je nejen ve studené kuchyni, ale i k vaření, pečení nebo krátkodobému smažení.

Skladujte při teplotě do +15 °C.

Složení

Složení:Rostlinné oleje (62%) (palmový, řepkový (12%)),
Sušené PODMÁSLÍ, MÁSLO (10%) (MLÉČNÝ tuk, voda, sušené PODMÁSLÍ), Voda, Emulgátory (slunečnicový lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin), Jedlá sůl (0,2%), Aromata, Regulátor kyselosti (kyselina citronová), Vitamíny (E, A, D), Barvivo (karoteny)

Alergeny: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Výživové hodnoty na 100 g: Energie 2619 kJ / 624 kcal Tuky 70 g, z toho nasycené mastné kyseliny 37 g, Sacharidy 1 g, z toho cukry 1 g, Bílkoviny <0,5 g, Sůl 0,23 g, Vitamín A 800 μg, Vitamín D 7,5 μg, Vitamín E 17 mg