Slide 1 of 2

Maliny (Od lokálního dodavatele), vanička

125 g
Čerstvě sklizenoPrémiová kvalita
54,90 Kč 439,20 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Velké šťavnaté a hlavně sladké plody malin, které jsou vybírány s tou největší péčí! Dáváme si záležet, abychom Vám už za šest hodin dodali ty nejčerstvější kousky od lokálních pěstitelů, které ještě ráno spokojeně pohupovaly na keříku. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Maliny jsou oblíbeným lesním ovocem a jejich použití je velmi široké. Šťavnaté bobule jsou zdrojem vitamínu C a B, který se doporučuje při stresových situacích. V malinách najdeme i cenné minerální látky jako fosfor a železo. Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Maliny se konzumují jak syrové, tak i tepelně upravené. Hodí se do marmelád, ovocných knedlíků, koláčů, kompotů, ovocných salátů nebo smoothie. Výborně se hodí i jako dekorace do alkoholických nápojů.

Vyzkoušejte tento báječný recept na malinový koláč!

Mouku prosejte s cukrem a kypřicím práškem. Do středu vyklepněte vejce a přidejte kousky másla. Zpracujte v hladké těsto a nechte odležet.

Odležené rozválené těsto vyložte do formy. Korpus předpékejte v předehřáté troubě na 180 °C cca 15 minut.

Tvaroh smíchejte s krupicovým i vanilkovým cukrem, vejcem a pudinkovým práškem. Korpus potřete tvarohovou náplní a na to rozprostřete maliny a posypte je drobenkou.

Koláč dopékejte v troubě cca 30 minut. Dozdobte domácí šlehačkou, malinami a lístky meduňky.

Přejeme dobrou chuť!

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Společnost Berry servis se zabývá prodejem frigo sadby, pěstováním a prodejem čerstvých jahod, malin a ostružin. Dále vyrábí domácí džemy, připravuje pravidelné samosběry a zpracovávájí ovoce v pálenici. Pole, kde pěstují ovoce – jahody, maliny a ostružiny – se nacházejí nedaleko Českého Brodu v Polabí, které je vyhlášenou oblastí pro pěstování ovoce a zeleniny a kde všichni pěstitelé dbají na zachování vysoké kvality svých výrobků. Každodenní péče o pole přináší zákazníkům maximální kvalitu a spokojenost.

Skladování

Skladování malin není snadné, protože se snadno pomačkají a velice rychle podléhají plísni. Po zakoupení doporučujeme maliny vyndat z krabičky, rozložit na talíř a uložit do chladničky.

Výrobce

Berry servis s.r.o.
Břežany II, č. p. 71
282 01 Český Brod

Složení

Maliny