Hami

Hami side dish Pumpkin with rice

125 g
CZK 24.90 CZK 199.20 /kg

Delivery within 60 minutes

100+ customers buy regularly

Price for Rohlíček: CZK 19.90
Country: Poland,
Did you know?
Local production and undeniable freshness

Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.

Hami Příkrm dýně s rýží je vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce.

Zelenina v příkrmu je vařená v páře.

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. 

O výrobci

Společnost Danone je největším světovým výrobcem čerstvých mléčných výrobků, produktů na rostlinné bázi a světovou dvojkou v kategorii dětské výživy a balených vod. Nabízí celosvětové značky, např. Activia, Actimel, Danette, Kostíci a Fantasia, produkty na rostlinném základě Alpro, Provamel a produkty dětské a klinické výživy Nutrilon, Hami, Nutridrink, Nutrison, Cubitan, Neocate a další. Společnost začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919, v oblasti dětské výživy a výživy v nemoci patří k průkopníkům v oblasti nutričních řešení.

Hlavním cílem Danone je přinášet zdraví prostřednictvím jídla co největšímu počtu lidí, téměř 90 % prodejů Danone je v současnosti realizovaných v kategoriích zdravých výrobků. Právě na kvalitu svých výrobků a také na zdraví, které je úzce spojené s životním prostředím a trvalou udržitelností zdrojů na celé planetě, klade společnost Danone dlouhodobě mimořádný důraz.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.  

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2
148 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

Composition

Dýně70 %
Voda
Rýže14.5 %
Sodík ve 100g výrobku0.02 g

Nutritional values per 100 g

Energy value141 kJ/33 kCal
Fats0.2 g
including saturated fatty acids0.02 g
Carbohydrates6.6 g
including sugars2.4 g
Protein0.7 g
Salt0.05 g
Fibre1.2 g